Pátek, 20. ledna 2017

odbor Odloučené pracoviště Břeclav

Odbor Odloučené pracoviště kompletně zajišťuje v rámci své územní působnosti v okrese Břeclav:

  • správu, hospodaření a nakládání s majetkem státu podle § 9, 10 a 11 zákona č. 219/2000 Sb., o majetku České republiky a jejím vystupování v právních vztazích, ve znění pozdějších předpisů;
  • úkoly vyplývající pro Úřad z  příslušných ustanovení zákona č. 279/2003 Sb., o výkonu zajištění majetku a věcí v trestním řízení a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů;
  • činnost hospodářské správy.


Adresa:
náměstí T. G. Masaryka 42/3
690 15 Břeclav
Ředitel:
Mgr. Bc. František Čech, MPA
Tel.: 519 311 550
E-mail: frantisek.cech@uzsvm.cz
Životopis: CV_prof_Čech-František.pdf

Kontakt

Z činnosti odboru Odloučeného pracoviště Břeclav

ÚZSVM prodal rodinný dům s pozemky v obci Šakvice

13.01.2017

Břeclavské pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových prodalo ve čtvrtém kole výběrového řízení s následnou aukcí více než sto let starou zemědělskou usedlost na Břeclavsku.

ÚZSVM odvedl do státního rozpočtu eura pocházející z trestné činnosti

01.12.2016

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Břeclavi odvedl do státního rozpočtu mimo jiné 200 EUR z trestné činnosti. Jednalo se o finanční prostředky v zahraniční měně, které byly zajištěny u obviněného státního příslušníka Rumunska, který spáchal přečin podvodu.

ÚZSVM zlikvidoval televizor vyrobený v SSSR

23.11.2016

Břeclavské pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových zabezpečilo ekologickou likvidaci barevného televizoru, který připadl státu dle pravomocného rozhodnutí soudu ze soudní úschovy po uplynutí zákonem stanovených lhůt.

další aktuality