Sobota, 21. října 2017

odbor Odloučené pracoviště Břeclav

Odbor Odloučené pracoviště kompletně zajišťuje v rámci své územní působnosti v okrese Břeclav:

  • správu, hospodaření a nakládání s majetkem státu podle § 9, 10 a 11 zákona č. 219/2000 Sb., o majetku České republiky a jejím vystupování v právních vztazích, ve znění pozdějších předpisů;
  • úkoly vyplývající pro Úřad z  příslušných ustanovení zákona č. 279/2003 Sb., o výkonu zajištění majetku a věcí v trestním řízení a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů;
  • činnost hospodářské správy.


Adresa:
náměstí T. G. Masaryka 42/3
690 15 Břeclav
Ředitel:
Mgr. Bc. František Čech, MPA
Tel.: 519 311 550
E-mail: frantisek.cech@uzsvm.cz
Životopis: CV_prof_Čech-František.pdf

Kontakt

Z činnosti odboru Odloučeného pracoviště Břeclav

ÚZSVM Břeclav převedl tři pozemky do hospodaření Lesů ČR

20.10.2017

Břeclavské pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) ve spolupráci s odborem životního prostředí Městského úřadu Hustopeče zjistilo při prověřování soupisu majetku, že na pozemku v katastrálním území Pouzdřany, který je veden jako vodní plocha, je možno hospodařit ve smyslu lesního zákona.

Agentura ochrany přírody a krajiny ČR získala od ÚZSVM pozemky v CHKO Pálava

18.10.2017

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Břeclavi převedl na AOPK ČR celkem šest pozemků, nacházejících se na území Národní přírodní rezervace Křivé Jezero a současně v I. zóně CHKO Pálava.

ÚZSVM sjednotil vlastnictví domu a zahrady

18.10.2017

Dům a zahrada patří k sobě. Prostřednictvím odloučeného pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Břeclavi se tak stalo i v Dolních Dunajovicích u Mikulova, kdy se vlastnicky v jeden funkční celek spojil rodinný dům s pozemkem, na němž je postaven.

další aktuality