Středa, 26. července 2017

Detail nabídky

Evidenční číslo: Písek
Budovy-stavby

Prodej budovy čp. 1085 a parcely st. č. 1791 v k.ú. Písek VŘ C/20/2017

Základní informace
Prodej budovy čp. 1085 a parcely st. č. 1791 v k.ú. Písek VŘ C/20/2017 foto_02.jpg foto_03.jpg foto_04.jpg ortofotomapa.jpg
Minimální kupní cena
4 500 000 Kč
Termín podání nabídek
15.08.2017 13:30
OkresPísek
ObecPísek
Katastrální územíPísek
Číslo popisnéčp. 1085 / p.č. st. 1791
UliceŠvantlova
Část obceBudějovické Předměstí
Datum zveřejnění nabídky25.05.2017
Vlastnický podíl státu1/1
Popis / Poznámky

Uvedené nemovité věci se nacházejí v zastavěném území města Písek, nedaleko centra, v ulici Švantlova. Na stavebnímu pozemku se nachází stavba pro administrativu, součástí stavební parcely je i malý dvorek. V budově je rozvod strukturované sítě. Budova je připojena na veřejný vodovod, kanalizaci, rozvod NN a teplovod - CZT (dále jen CZT - centrální zdroj tepla). Součástí budovy je elektronický zabezpečovací systém (EZS), výměník CZT a počítačová síť. Jedná se o částečně podsklepenou budovu o 2 nadzemních podlažích (zvýšené přízemí, 1 patro) se sedlovou střechou s částečně účelově využitým podkrovím, které se nachází v nárožní poloze Švantlovy a Zeyerovy ulice. Původně řadový koncový dům se dvěma byty, který byl součástí uliční fronty Švantlovy ulice, byl postaven v polovině dvacátých let minulého století. Současný stav budovy je výsledkem adaptace domu s dvorní přístavbou sociálního jádra, vestavbou do podkroví a přístavbou východního křídla se 4 garážemi podél Zeyerovy ulice z let 1975 - 1979. Objekt není již 2 roky využíván. Konstrukční systém: nepravidelný zděný dvoutrakt, přístavba sociální zařízení má příčný nosný systém jednostranně uzavřený.


Dispozice:


1 PP: původní sklepní prostory částečně adaptované na umývárnu (devastováno) a výměníkovou stanici teplovodu s CZT + 4 garáže v přístavbě
1 NP: původní budova + (dvorní přístavba): schodiště, hala, 3 kanceláře, sklad + (vrátnice s průchodem do dvora, sociální zařízení - muži, ženy)
přístavba východního křídla: kancelář, chodba, 2 místnosti se sníženou světlou výškou, šatna a dva sklady
2 NP: původní budova + (dvorní přístavba): hala 4 kanceláře s kuchyňkou + (úklidová komora, sociální zařízení - muži, ženy)
přístavba východního křídla: chodba, 4 kanceláře, předsíň, kancelář
Půda: chodba: skladové prostory (1 místnost užívaná jako kancelář správce budovy či archiv), půdní prostory
Stavebně technický popis: spodní stavba dominantně bez izolace proti vodě, svislé nosné konstrukce zděné (v 1 PP 0,60 m, 1 a 2 NP 0,45 m), strop nad 1 PP a 1 NP železobetonový, nad 2 NP dřevěný s rovným podhledem, střecha sedlová (krov věšadlové konstrukce), krytina tašková na řídké laťování, okna dřevěná zdvojená, dveře typové do ocel. zárubní s výjimkou atypických ocelohliníkových domovních dveří a dveří na schodišťových podestách, vnitřní omítky vápenné (na chodbách opatřené nevhodným olejovým nátěrem soklů). Přístavba východního křídla z konstrukčního hlediska tvoří samostatný objekt, který nemá vlastní schodiště. Garážové boxy v 1 PP jsou přímo přístupné ze Zeyerovy ulice, nadzemní podlaží jsou přístupná z haly původního objektu. Objekt je založen vzhledem ke svažitému terénu na pasech dvojí úrovně - je konstatována nefunkční izolace proti vodě, svislé konstrukce zděné (cihelné kvádry Týn I), stropní konstrukce ze stropních panelů, střecha sedlová - krov "stojatá stolice", krytina dvojitá tašková, dveře typové, okna kyvná dřevo-hliníková, podlahy v nadzemních podlažích povlakové (PVC). Veškerá dokumentace (i stavební) je k dispozici a zájemci mohou do ni nahlédnout u Úřadu na kontaktní adrese uvedené v čl. XI. Oznámení o výběrovém řízení s aukcí. Průkaz energetické náročnosti budovy čp. 1085 dle zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon č. 406/2000 Sb.“), je přílohou Oznámení o výběrovém řízení s aukcí. Třída energetické náročnosti budovy pro celkovou dodanou energii je E. Kopie PENB bude přílohou předávacího protokolu nemovité věci.

Dokumenty ke stažení
Kontaktní osoba
Územní pracovištěČeské Budějovice
Odloučené pracovištěreferát Písek
AdresaOtakara Ševčíka 1943,397 01 Písek
Odpovědná osobaDaniela Kuželová
Telefon382 763 281
Adresa pro podání nabídky
Územní pracovištěČeské Budějovice
AdresaProkišova ul. 1202/5,371 03 České Budějovice
Upozornění
Věnujte prosím pozornost přesnému dodržení všech zveřejněných podmínek
Další odkazy