Sobota, 29. dubna 2017

odbor Odloučené pracoviště Olomouc

Odbor Odloučené pracoviště kompletně zajišťuje v rámci své územní působnosti v okrese  Olomouc:

  • správu, hospodaření a nakládání s majetkem státu podle § 9, 10 a 11 zákona č. 219/2000 Sb., o majetku České republiky a jejím vystupování v právních vztazích, ve znění pozdějších předpisů;
  • úkoly vyplývající pro Úřad z  příslušných ustanovení zákona č. 279/2003 Sb., o výkonu zajištění majetku a věcí v trestním řízení a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů;
  • činnost hospodářské správy.

​​​​

Adresa:
Jeremenkova 1263/17
772 00 Olomouc
Ředitelka:
Ing. Eva Chlopčíková
Tel.: 585 510 168
E-mail: eva.chlopcikova@uzsvm.cz
Životopis: CV_prof_Chlopčíková.pdf

Kontakt

Z činnosti odboru Odloučeného pracoviště Olomouc

ÚZSVM při propagaci prodeje majetku spolupracuje s Hasičským záchranným sborem

23.03.2017

Olomoučtí pracovníci Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) připravují prodej areálu bývalé cihelny v Blatci. Olomoučtí hasiči v rámci výcviku na komín cihelny upevnili reklamní banner tak, aby publicita nabízeného majetku byla co možná nejširší. Úspěšně tak pokračuje spolupráce ÚZSVM a Hasičského záchranného sboru ČR založená na uzavřeném memorandu.

Olomoucké pracoviště ÚZSVM převzalo detektor kovů

17.03.2017

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) získal propadnutím věci detektor kovů zn. XP Deus s řídící jednotkou a sluchátky a železnou motyčku.

Věci z trestné činnosti budou sloužit svému účelu

17.03.2017

Olomoucké pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových získalo (ÚZSVM) několik teplovodních radiátorů, elektrické vrtačky, elektrickou brusku, rozbrušovačku. Věci byly použity k trestnému činu a propadly státu na základě pravomocného rozsudku.

další aktuality