Pátek, 19. října 2018

Tiskové zprávy

ÚZSVM byl oceněn v soutěži Instagram Awards 2018

04.10.2018

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) obdržel dvě ceny v soutěži Instagram Awards 2018, která oceňuje firemní profily na sociální síti Instagram.

ÚZSVM snížil počet bezprizorních státních nemovitostí o více jak polovinu, pomáhá rozvoji obcí

24.09.2018

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) dokázal do poloviny roku 2018 snížit počet bezprizorních nemovitostí zapsaných na zaniklé a nedohledané státní subjekty již o 58 % (tj. o 5 336 nemovitostí). Počet nedohledaných a zaniklých subjektů se podařilo snížit o 47 % (tj. o 603 subjektů).

Praha hostila výroční konferenci organizace PuRE-net, ČR byla zvolena do řídícího výboru

17.09.2018

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) úspěšně uspořádal ve dnech 9. až 12. září 2018 výroční konferenci organizace PuRE-net, která sdružuje evropské instituce, organizace či úřady zabývající se agendou hospodaření s nemovitostmi ve vlastnictví státu, jejich správou, prodejem či výstavbou nových budov. Zástupce České republiky byl rovněž zvolen do řídícího výboru organizace.

Další tiskové zprávy

Aktuality

ÚZSVM převedl Havlíčkovu Brodu pozemky poblíž zařízení pro seniory

19.10.2018

​Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Havlíčkově Brodě bezúplatně převedl městu veřejně přístupné zatravněné pozemky o celkové výměře 59 m² v bezprostřední blízkosti zařízení pro seniory, které se skládá z domova pro seniory, denního stacionáře, domova s pečovatelskou službou a zahrady smyslového vnímání s multimediální naučnou stezkou.

Nový majitel opravuje rekreační areál Dolce

19.10.2018

Nový majitel více než 30 let starého rekreačního areálu Dolce u Trutnova opravuje získané budovy. Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových tento areál nabyl na základě usnesení vlády z června roku 2016 od Generálního finančního ředitelství jako nepotřebný majetek. Areál byl prodán formou výběrového řízení s aukcí za částku 4 350 000 Kč.

ÚZSVM v Hradci Králové prodal zánovní plynový revolver za tisíc Kč

18.10.2018

Pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových v Hradci Králové prodalo v elektronické aukci plynový revolver značky Bohemia Bren Brno včetně látkového pouzdra.

ÚZSVM převzal kostel sv. Martina v Polné na Šumavě

18.10.2018

Pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových v Českých Budějovicích převzalo od Ministerstva obrany kostel sv. Martina v obci Polná na Šumavě.

archiv aktualitarchiv aktualit |  Další aktuality
RSSRSS
Plzeň České Budějovice Praha Střední Čechy Ústí nad Labem Hradec Králové Brno Ostrava Mapa

Pracoviště

Pro informace o činnosti ÚZSVM
přejděte na příslušné pracoviště.

Aktuální nabídka majetku k prodeji