Čtvrtek, 21. června 2018

Tiskové zprávy

ÚZSVM díky aukcím a dražbám nepotřebného majetku navyšuje příjmy státu o desítky procent

07.06.2018

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) navyšuje kupní ceny o desítky procent díky aukcím a dražbám. Za půl roku od října 2017 do března 2018 se při prodeji nemovitostí díky výběrovým řízením s následnou aukcí navýšily kupní ceny o 18 % a při dražbách dokonce o 23 %. Při prodeji movitých věcí díky výběrovým řízením s aukcí ceny narostly o 32 % a v elektronických aukcích o 31 %.

Brněnská dislokační komise doporučila rekonstrukci bývalé věznice v Uherském Hradišti

24.05.2018

Regionální dislokační komise Brno na svém dnešním jednání v souladu s návrhem Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) doporučila rekonstrukci areálu bývalé věznice v Uherském Hradišti. Podle komplexního návrhu ÚZSVM by byly v budově umístěny Muzeum totality, Okresní soud, Okresní státní zastupitelství a Probační a mediační služba.

Ředitelka odboru Kontroly ÚZSVM získala Cenu Bezpečnostní rady státu

23.05.2018

Ředitelka odboru Kontroly Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových Petra Skalická dnes obdržela z rukou ministra zahraničních věcí Martina Stropnického Cenu Bezpečnostní rady státu za rok 2018. Cenu obdržela za disertační práci „Možnosti rozvoje ochrany kritické infrastruktury v České republice“.

Další tiskové zprávy

Aktuality

ÚZSVM v Trutnově vydal dům oprávněné dědičce

21.06.2018

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Trutnově vydal oprávněné dědičce bytový dům v Trutnově.

ÚZSVM prodal spoluvlastnické podíly na pozemcích ve vápencovém lomu v Prachovicích na Chrudimsku

21.06.2018

Pardubické pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) prodalo spoluvlastnické podíly o velikosti 1/2 celkové plochy na dvou pozemcích, které jsou součástí vápencového lomu v Prachovicích na Chrudimsku. O koupi projevila zájem komanditní společnost, která je vlastníkem druhé poloviny dobývacího prostoru. Pozemky byly prodány za cenu stanovenou ve výši 488 000 Kč.

ÚZSVM v Brně předal pro potřeby Policie ČR sedm zabavených luxusních automobilů

21.06.2018

Brněnské pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) vypořádává v současnosti rozsáhlý majetek, který byl na základě rozsudku Krajského soudu v Brně zabaven pachatelům trestné činnosti daňových úniků.

ÚZSVM zlikvidoval více než 4 tuny padělků

20.06.2018

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových ve Žďáru nad Sázavou zajistil prostřednictvím odborné firmy likvidaci padělků výrobků renomovaných světových značek.

archiv aktualitarchiv aktualit |  Další aktuality
RSSRSS
Plzeň České Budějovice Praha Střední Čechy Ústí nad Labem Hradec Králové Brno Ostrava Mapa

Pracoviště

Pro informace o činnosti ÚZSVM
přejděte na příslušné pracoviště.

Aktuální nabídka majetku k prodeji