Sobota, 23. února 2019

odbor Odloučené pracoviště Kolín

Odbor Odloučené pracoviště kompletně zajišťuje v rámci své územní působnosti v okresech Kolín, Kutná Hora a Nymburk:

  • správu, hospodaření a nakládání s majetkem státu podle § 9, 10 a 11 zákona č. 219/2000 Sb., o majetku České republiky a jejím vystupování v právních vztazích, ve znění pozdějších předpisů;
  • úkoly vyplývající pro Úřad z  příslušných ustanovení zákona č. 279/2003 Sb., o výkonu zajištění majetku a věcí v trestním řízení a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů;
  • činnost hospodářské správy.

​ 

Adresa:
Karlovo nám. 45
280 50 Kolín I
Ředitel:
Ing. Karel Žáček
Tel.: 321 744 121
E-mail: karel.zacek@uzsvm.cz
Životopis: CV_prof_Žáček.pdf

Kontakt

Z činnosti odboru Odloučeného pracoviště Kolín

ÚZSVM zlikvidoval výherní hrací stroje

28.12.2018

Na základě usnesení obvodního soudu byly zabrány výherní hrací stroje, které byly v rozporu s ustanovením zákona o loteriích a jiných podobných hrách neoprávněně provozovány.

ÚZSVM v Kolíně odvedl do státního rozpočtu částku z trestné činnosti bankovních podvodů

18.12.2018

Okresním soudem v Nymburce bylo na kolínské pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových zasláno usnesení o zabrání věci. Jednalo se o peněžní prostředky, které byly na bankovním účtu vedeny na majitele vystupujícího pod jménem příslušníka Gambijské republiky. Policejními orgány bylo zjištěno, že jméno je vymyšlené.

ÚZSVM v Kolíně zlikvidoval dvacet šest nelegálních herních automatů

28.11.2018

Kolínskému pracovišti Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových připadlo na základě rozsudku Obvodního soudu pro Prahu 6 dvacet šest výherních hracích automatů, které byly v hernách provozovány bez patřičného oprávnění. V souladu se zákonem tak byly provozovatelům přístroje odebrány.

další aktuality