Pondělí, 20. srpna 2018

odbor Odloučené pracoviště Kolín

Odbor Odloučené pracoviště kompletně zajišťuje v rámci své územní působnosti v okresech Kolín, Kutná Hora a Nymburk:

  • správu, hospodaření a nakládání s majetkem státu podle § 9, 10 a 11 zákona č. 219/2000 Sb., o majetku České republiky a jejím vystupování v právních vztazích, ve znění pozdějších předpisů;
  • úkoly vyplývající pro Úřad z  příslušných ustanovení zákona č. 279/2003 Sb., o výkonu zajištění majetku a věcí v trestním řízení a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů;
  • činnost hospodářské správy.

​ 

Adresa:
Karlovo nám. 45
280 50 Kolín I
Ředitel:
Ing. Karel Žáček
Tel.: 321 744 121
E-mail: karel.zacek@uzsvm.cz
Životopis: CV_prof_Žáček.pdf

Kontakt

Z činnosti odboru Odloučeného pracoviště Kolín

ÚZSVM v Kolíně prodal v elektronické aukci zabavené součástí z odcizených automobilů

08.08.2018

Na základě usnesení okresního soudu převzalo pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových v Kolíně kompletní sadu pěti dveří osobního automobilu Škoda Octavia Combi. Dveře pocházely z odcizených vozů, které zloději rozebrali a jednotlivé součásti mínili prodat jako náhradní díly. Pachatelé však byli dopadeni a odsouzeni a autodíly připadly státu jako majetek zabavený z trestné činnosti.

ÚZSVM prodal na Kolínsku rekreační středisko Mlýn Pášov za více než tři miliony korun

02.08.2018

Kolínské pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových prodalo ve výběrovém řízení bývalé rekreační středisko Mlýn Pášov poblíž Kouřimi. Dříve objekt využívala Všeobecná fakultní nemocnice v Praze, která jej ale předala úřadu jako nepotřebný majetek. ÚZSVM vyhlásil na rekreační středisko výběrové řízení, v němž se areál prodal za více než tři miliony korun.

ÚZSVM převedl kanárskou dogu do vlastnictví pečovatele

10.07.2018

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Kolíně převedl psa jménem Achilles do vlastnictví dosavadního pečovatele. Jedná se o dva a půl letou kanárskou dogu.

další aktuality