Neděle, 17. prosince 2017

odbor Odloučené pracoviště Příbram

Odbor Odloučené pracoviště kompletně zajišťuje v rámci své územní působnosti v okrese Příbram:

  • správu, hospodaření a nakládání s majetkem státu podle § 9, 10 a 11 zákona č. 219/2000 Sb., o majetku České republiky a jejím vystupování v právních vztazích, ve znění pozdějších předpisů;
  • úkoly vyplývající pro Úřad z  příslušných ustanovení zákona č. 279/2003 Sb., o výkonu zajištění majetku a věcí v trestním řízení a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů;
  • činnost hospodářské správy.

​ 

Adresa:
nám. T.G.M. 145
261 01 Příbram
Ředitel:
Ing. Milan Voříšek
Tel.: 318 471 211
E-mail: milan.vorisek@uzsvm.cz
Životopis: CV_prof_Voříšek.pdf

Kontakt

Z činnosti odboru Odloučeného pracoviště Příbram

ÚZSVM opět převzal areál Permon na Příbramsku

24.11.2017

Odloučené pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Příbrami převzalo v souladu se zákonem o majetku České republiky rozsáhlý areál Permon v obci Hříměždice, poblíž vltavské vodní nádrže Slapy. Kromě budov tvoří objekt 10 nemovitostí o celkové rozloze 35 786 m². Celková hodnota převzatého majetku je téměř 89 milionů Kč.

Likvidace nožů ze spáchaných přestupků

12.09.2017

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Příbrami zlikvidoval zavírací vyklápěcí nůž, kuchyňský nůž a nůž se stříbrnou čepelí a dřevěnou rukojetí, které byly užity ke spáchání přestupku úmyslného způsobení škody na majetku prořezáním pneumatiky motorového vozidla a přestupku proti občanskému soužití, kdy pachatelé nadávali, vyhrožovali a ohrožovali ostatní spoluobčany těmito noži.

Zloděj odcizil banner „Na prodej“

29.08.2017

Pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových v Příbrami využívá při prodeji nemovitostí bannery, které umísťuje přímo na prodávanou nemovitou věc. Jeden z bannerů byl v průběhu vyhlášeného výběrového řízení na prodej spoluvlastnického podílu hotelu s restaurací umístěn do oken prvního patra tohoto objektu. Ani to, že se budova nachází na frekventovaném místě u centra příbramského sídliště, však nezabránilo neznámému pachateli, aby banner odcizil. Vzhledem k tomu, že byla plachta umístěna v oknech prvního patra, využil pachatel šikmé plechové střechy umístěné mezi přízemím a prvním patrem, po které přeběhl a banner odřízl. ÚZSVM tak vznikla škoda ve výši 786,50 korun. Krádež byla nahlášena Policii České republiky.

další aktuality