Úterý, 12. listopadu 2019

odbor Odloučené pracoviště Klatovy

Odbor Odloučené pracoviště kompletně zajišťuje v rámci své územní působnosti v okrese Klatovy:

  • správu, hospodaření a nakládání s majetkem státu podle § 9, 10 a 11 zákona č. 219/2000 Sb., o majetku České republiky a jejím vystupování v právních vztazích, ve znění pozdějších předpisů;
  • úkoly vyplývající pro Úřad z  příslušných ustanovení zákona č. 279/2003 Sb., o výkonu zajištění majetku a věcí v trestním řízení a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů;
  • činnost hospodářské správy.


Adresa:
Randova 167
339 01 Klatovy
Ředitelka:
Ing. Jaroslava Preslová
Tel.: 376 352 202
E-mail: jaroslava.preslova@uzsvm.cz
Životopis: CV_prof_Preslová.pdf

Kontakt

Z činnosti odboru Odloučeného pracoviště Klatovy

ÚZSVM prodal v elektronické aukci dva nože za 500 korun

05.11.2019

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Klatovech prodal v elektronické aukci otevírací nůž s černým pouzdrem a nůž s délkou čepele 9,5 cm s černým látkovým pouzdrem oválného tvaru. ÚZSVM získal oba nože na základě usnesení Okresního soudu v Klatovech, neboť pocházely z trestné činnosti.

Vlastníci bytového domu v Sušici si po letech nejistoty konečně oddechli

23.10.2019

Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových v Klatovech se podařilo dořešit složitý případ pozemků v k.ú. Sušice nad Otavou. Jednalo se o pozemek pod stavbou bytového domu a pozemek bezprostředně na něj navazující, který tvoří přístupovou plochu ke stavbě tohoto bytového domu a okolo něj.

Černý fix a odlamovací nůž

08.10.2019

Na základě usnesení Městského úřadu Klatovy propadl do správy Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových permanentní fix černé barvy značky Centropen a výsuvný odlamovací nůž v kovovém těle stříbrožluté barvy.

další aktuality