Středa, 27. května 2020

listopad

Úřad převedl na kraj pozemky v psychiatrické léčebně

29.11.2011
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových převedl bezúplatně Ústeckému kraji nemovitosti v katastrálním území Petrohrad na Podbořansku.

Místo pomůže starším lidem

29.11.2011
Starším ročníkům se v okresním městě bude zase o trochu lépe dýchat. Ve Vyškově totiž dnes od čtrnácté hodiny dojde ke slavnostnímu otevření kontaktního místa Senior Point.

Kraj získal pozemky v hodnotě téměř 10 milionů korun

23.11.2011
Kolínské pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM), Územní pracoviště Střední Čechy pokračuje v převodu pozemků pod komunikacemi. Vedle pozemků pod místními komunikacemi ve městech a obcích se jedná také o pozemky pod silnicemi II. a III. třídy, které jsou ve vlastnictví Středočeského kraje.

Bývalý Tip klub by mohl brzy ožít

23.11.2011
Znojmo - Roky chátrající budova bývalého Tip klubu ve Znojmě by mohla být brzy bez potíží k mání. Zájem o objekt má město. Chtělo by jej využívat pro společenské a sportovní účely.

Pozemky v Srdci v domě patří kraji

22.11.2011
Celkem třináct pozemků převedlo bezplatně břeclavské pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových Jihomoravskému kraji.

Vrátili Brodu vzácné lunetové obrazy

22.11.2011
Dalších šest historicky cenných lunetových obrazů prošlo v průběhu letošního roku rukama restaurátorů. Potřebné peníze našla havlíčkobrodská radnice.

Autokemp v andově má nového vlastníka, chystá se jej opravit

15.11.2011
Autokemp Slunce v andově na Českolipsku koupila od státu za více než 2,2 milionu korun kolínská společnost Sicco. Nový vlastník získal rekreační areál o rozloze téměř 1,5 hektaru, informovala mluvčí Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) Jana Rennerová. Kolínská společnost se chystá autokemp příští rok na jaře otevřít a plánuje i jeho modernizaci.

Slunce chce nový majitel opravit

14.11.2011
Autokemp Slunce v andově koupila od státu za více než 2,2 milionu korun kolínská společnost Sicco. Nový vlastník získal rekreační areál o rozloze téměř 1,5 hektaru. Kolínská společnost se chystá autokemp příští rok na jaře otevřít a plánuje i jeho modernizaci. Součástí rekreačního areálu v severovýchodní části Českého středohoří je 26 chatek a pět provozních budov, upřesnila mluvčí Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) Jana Rennerová.

Naučná stezka mezi hrobkami? Všechno je možné

13.11.2011
Na hřbitově dostanete mapku s životopisem pohřbených a vydáte se mezi hrobky.

Naučná stezka mezi hrobkami? Všechno je možné...

13.11.2011
Opava - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových převedl před časem bezúplatně do péče města mimo jiné také jedenáct historicky cenných hrobek.

H. Brod: Radnice zrestaurovala šest lunet

12.11.2011
Havlíčkobrodská radnice letos zrestaurovala dalších šest lunet, které pocházejí z bývalého augustiniánského kláštera.

Karlovy Vary získaly do vlastnictví pozemky v útulku pro psy

08.11.2011
Karlovy Vary ­ Bezúplatně a ve veřejném zájmu převedl městu Karlovy Vary tři pozemky v účetní hodnotě téměř 570 tisíc korun Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových, odbor Odloučené pracoviště Karlovy Vary (ÚZSVM).

Sekat trávu na sídlišti bude už Tábor na vlastním

06.11.2011
Pětačtyřicet pozemků, jejichž celková rozloha dosahuje téměř 22 tisíc čtverečních metrů a jejich hodnota 216 tisíc korun, v katastru Klokot.

Hradby patří městu

01.11.2011
Mikulov je novým vlastníkem části historického opevnění města.