Neděle, 19. listopadu 2017

Detail nabídky

ostatní movitý majetek

VŘ s aukcí č. B/117/2017 - Prodej movitých věcí - kovový lustr, čtyřramenný 2 kusy

Základní informace
VŘ s aukcí č. B/117/2017 - Prodej movitých věcí - kovový lustr, čtyřramenný 2 kusy kovový lustr A.jpg kovový lustr C.jpg
Minimální kupní cena
8 500 Kč
Termín podání nabídek
12.12.2017 12:30
Datum zveřejnění nabídky14.11.2017
Vlastnický podíl státu1/1
Popis / Poznámky
Lustr kovový, čtyřramenný - 2 kusy. Tvarově zajímavé lustry patrně české provenience z období šedesátých let 20. století, inspirované stylem art-deco. Rozměry lustru: výška 70 cm, průměr cca 130 cm.
Dokumenty ke stažení
Kontaktní osoba
Územní pracovištěBrno
AdresaPříkop 11, 602 00 Brno
Odpovědná osobaIng. Hana Stará
Telefon542 163 322
Adresa pro podání nabídky
Územní pracovištěBrno
AdresaPříkop 11,602 00 Brno
Upozornění
Věnujte prosím pozornost přesnému dodržení všech zveřejněných podmínek
Další odkazy