Čtvrtek, 14. listopadu 2019

odbor Odloučené pracoviště Mladá Boleslav

Odbor Odloučené pracoviště kompletně zajišťuje v rámci své územní působnosti v okrese Mladá Boleslav:

  • správu, hospodaření a nakládání s majetkem státu podle § 9, 10 a 11 zákona č. 219/2000 Sb., o majetku České republiky a jejím vystupování v právních vztazích, ve znění pozdějších předpisů;
  • úkoly vyplývající pro Úřad z  příslušných ustanovení zákona č. 279/2003 Sb., o výkonu zajištění majetku a věcí v trestním řízení a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů;
  • činnost hospodářské správy.

​ 

Adresa:
V. Klementa 467
293 01 Mladá Boleslav
Ředitelka:
Ing. Jiřina Novotná
Tel.: 326 779 050
E-mail: jirina.novotna@uzsvm.cz
Životopis: CV_prof_Novotná.pdf

Kontakt

Z činnosti odboru Odloučeného pracoviště Mladá Boleslav

ÚZSVM prodal v elektronických aukcích věci z odúmrti za téměř 11 tisíc korun

04.11.2019

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Mladé Boleslavi prodal v elektronických aukcích část souboru movitých věcí čítajícího celkem 190 položek získaných z odúmrtě na základě Usnesení místního Okresního soudu. Jednalo se o broušené sklenice na víno, misky vázu, tác, růžový porcelán, jídelní servis, kapesní hodinky, nosiče kufru, staré rádio a modlitební knížky.

Národní muzeum a Puncovní úřad získaly movité věci získané z odúmrtě

21.10.2019

Mladoboleslavské pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových získalo 190 předmětů z odúmrtě, část putuje Národnímu muzeu, část získal Puncovní úřad.

ÚZSVM získal hrobové příslušenství po první československé docentce

02.08.2019

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Mladé Boleslavi převzal hrobové příslušenství v obci Loukov, jehož vlastník nebyl znám. Šetřením bylo zjištěno, že původním vlastníkem byla významná byzantoložka prof. PhDr. Milada Paulová DrSc., která zemřela v roce 1970. Milada Paulová byla první československou docentkou a také první profesorkou v Československu přednášející na Karlově univerzitě.

další aktuality