Sobota, 16. prosince 2017

odbor Odloučené pracoviště Olomouc

Odbor Odloučené pracoviště kompletně zajišťuje v rámci své územní působnosti v okrese  Olomouc:

  • správu, hospodaření a nakládání s majetkem státu podle § 9, 10 a 11 zákona č. 219/2000 Sb., o majetku České republiky a jejím vystupování v právních vztazích, ve znění pozdějších předpisů;
  • úkoly vyplývající pro Úřad z  příslušných ustanovení zákona č. 279/2003 Sb., o výkonu zajištění majetku a věcí v trestním řízení a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů;
  • činnost hospodářské správy.

​​​​

Adresa:
Jeremenkova 1263/17
772 00 Olomouc
Ředitelka:
Ing. Eva Chlopčíková
Tel.: 585 510 168
E-mail: eva.chlopcikova@uzsvm.cz
Životopis: CV_prof_Chlopčíková.pdf

Kontakt

Z činnosti odboru Odloučeného pracoviště Olomouc

ÚZSVM v Olomouci zlikvidoval koženkovou tašku pachatelů trestné činnosti

12.12.2017

Pracovníci ÚZSVM v Olomouci převzali na základě pravomocného rozsudku okresního soudu koženkovou tašku pískově hnědé barvy zn. Clullin, kterou použili dva pachatelé při krádeži v jedné z olomouckých prodejen drogerie TETA.

Olomoucké pracoviště ÚZSVM předalo památkářům detektor kovů

11.12.2017

Užitečného pomocníka pro svoji práci získali prostřednictvím Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Olomouci památkáři z odborného pracoviště Národního památkového ústavu v Liberci: Z Hané pod Ještěd putoval detektor kovů zn. XP Deus s řídící jednotkou a sluchátky. Sada byla ještě doplněna železnou motyčkou s dřevěnou násadou.

ÚZSVM v Olomouci se ujal hospodaření s majetkem v chráněné krajinné oblasti

07.12.2017

Na základě šetření a následného podnětu olomouckého pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) změnil pozemek v katastrálním území Víska u Litovle na Olomoucku o výměře 400 m² svého vlastníka.

další aktuality