Pátek, 23. března 2018

odbor Odloučené pracoviště Příbram

Odbor Odloučené pracoviště kompletně zajišťuje v rámci své územní působnosti v okrese Příbram:

  • správu, hospodaření a nakládání s majetkem státu podle § 9, 10 a 11 zákona č. 219/2000 Sb., o majetku České republiky a jejím vystupování v právních vztazích, ve znění pozdějších předpisů;
  • úkoly vyplývající pro Úřad z  příslušných ustanovení zákona č. 279/2003 Sb., o výkonu zajištění majetku a věcí v trestním řízení a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů;
  • činnost hospodářské správy.

​ 

Adresa:
nám. T.G.M. 145
261 01 Příbram
Ředitel:
Ing. Milan Voříšek
Tel.: 318 471 211
E-mail: milan.vorisek@uzsvm.cz
Životopis: CV_prof_Voříšek.pdf

Kontakt

Z činnosti odboru Odloučeného pracoviště Příbram

Kaplička již patří Drevníkům

07.03.2018

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Příbrami bezúplatně převedl do vlastnictví obce Drevníky pozemek, který se nachází na území s archeologickými nálezy (UAN) kategorie II, evidovaném ve Státním archeologickém seznamu ČR pod názvem „Novověké jádro obce“.

ÚZSVM v Příbrami zlikvidoval kuriózní náčiní pachatele krádeže: miniaturní drátěný "šperhák"

28.02.2018

Pracovníci Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) převezmou čas od času k likvidaci i vskutku kuriózní předměty, který propadly státu z trestné činnosti.

ÚZSVM odvedl do státního rozpočtu peníze, nepovoleně odesílané z příbramské věznice

21.02.2018

Pracovníci Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) řeší čas od času agendu, kdy vězeňská služba zadrží peníze, jež jsou nepovoleně zasílány odsouzeným ve výkonu trestu.

další aktuality