Pátek, 18. října 2019

Reakce na nepřesnosti

ÚZSVM reaguje na zavádějící vyjádření předsedkyně Klubu Za starou Prahu

25.09.2019
Paní předsedkyně si bohužel nezjistila ani základní informace. Případné prodeje zastaralých a energeticky náročných budov by se vůbec netýkaly historických paláců či sídel ministerstev v centru Prahy. Jediným objektem sídla ministerstva, který by se zvažoval prodat, by bylo sídlo Ministerstva životního prostředí ve Vršovicích, které bylo postaveno v době bývalého režimu. Jinými slovy ve většině rozhovoru paní předsedkyně plamenně kritizuje něco, co se vůbec neplánuje.

Další lži Jaromíra Soukupa

24.09.2019
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) se opět důrazně ohrazuje proti lživým tvrzením Jaromíra Soukupa.

ÚZSVM k zavádějícím tvrzením ohledně administrativního komplexu v Praze

18.09.2019
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových se znovu důrazně ohrazuje proti opakovanému uvádění zavádějících tvrzení ve věci zvažované výstavby administrativního komplexu v Praze.

Upřesnění k článku HN

30.08.2019
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových upřesňuje informace k článku Hospodářských novin ohledně systému CRAB.

ÚZSVM k dalším nepravdivým informacím společnosti Kverulant

08.08.2019
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových se znovu důrazně ohrazuje proti opakovanému uvádění nepravdivých, zavádějících a lživých tvrzení ze strany společnosti Kverulant ohledně IT systémů.

ÚZSVM k nemovitostem v Rabyni

05.08.2019
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) se důrazně ohrazuje proti informacím zveřejněným ve věci nemovitostí v Rabyni, které souvisí s kauzou H-systém.

Reakce na další nepravdivé informace k areálu veleslavínského zámku

10.07.2019
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) reaguje na další nepřesné informace týkající se areálu zámečku Veleslavín, které se objevily v časopise městské části Prahy 6.

ÚZSVM ke knize bývalého náměstka ministra financí

01.07.2019
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových se důrazně ohrazuje proti nepravdivým informacím zveřejněným v knize bývalého náměstka ministra financí a uvádí je na pravou míru.

Reakce na nepřesnosti na webu Seznam Zprávy

10.05.2019
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) reaguje na nepřesné informace v článku na webu Seznam Zprávy a zveřejňuje zaslané odpovědi na dotazy novináře.

Nepravdivé citace ohledně bývalé věznice v Uherském Hradišti

29.04.2019
V deníku Dobrý den s kurýrem se objevily falešné citace generální ředitelky ÚZSVM.

ÚZSVM reaguje na další zavádějící vyjádření primátora Hřiba

25.03.2019
Reakce ÚZSVM na vyjádření primátora Zdeňka Hřiba v rozhovoru pro Aktuálně.cz.

ÚZSVM nikdy netvrdil, že z případného prodeje budov získá 8,4 mld. Kč

19.03.2019
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) se důrazně ohrazuje proti nepravdivým informacím zveřejněných na serveru seznamzpravy.cz ohledně údajných příjmů z prodeje budov dotčených případnou výstavbou administrativního komplexu.

Reakce ÚZSVM na prohlášení primátora Hřiba

01.03.2019
ÚZSVM se důrazně ohrazuje proti nepravdivému vyjádření primátora hlavního města Prahy Zdeňka Hřiba ve věci zvažované výstavby administrativního komplexu v Praze.

Reakce ÚZSVM na článek Deníku N ohledně exekutora JUDr. Ivanka

26.02.2019
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) upřesňuje informace Deníku N ohledně exekutora JUDr. Ivanka a doplňuje i informace, které se v článku neobjevily.

Reakce ÚZSVM na prohlášení k administrativnímu komplexu

15.02.2019
ÚZSVM zásadně odmítá vyjádření primátora hlavního města Prahy Zdeňka Hřiba, v němž opakovaně kritizuje úřad za neposkytnutí dostatečných informací a celkově zpochybňuje záměr výstavby administrativního komplexu v Letňanech.

Reakce ÚZSVM na prohlášení primátora Hřiba

13.02.2019
Reakce ÚZSVM na prohlášení primátora hlavního města Prahy Zdeňka Hřiba o administrativním komplexu Letňany.

Reakce na nepřesné informace Seznam Zpráv ohledně pozemků v Letňanech

01.02.2019
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) je o skutečnostech uvedených v článku Seznam Zpráv informován a aktivně danou situaci řeší.

Reakce na názory ohledně budovy Jeseniova 60 a systému CRAB

15.01.2019
V textu na Facebooku pana Milana Jaroše bohužel dochází jednak k nesprávnému zobecňování, ale hlavně zde téměř vůbec není rozlišeno časové hledisko. Tedy je zaměňován stav před 5,6,7 a více lety za současný stav. V bodě 5 je uvedeno, že současné vedení ÚZSVM je jiné než předchozí a že se snaží, ale zbytek textu bohužel, ačkoliv je psaný v přítomném čase, zůstal daleko v minulosti.

ÚZSVM se ohrazuje proti informacím v Ekonomu

10.01.2019
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových se důrazně ohrazuje proti informacím v časopise Ekonom, který naznačuje, že se vedení ÚZSVM nemůže seznamovat s utajovanými informacemi z důvodu chybějící bezpečnostní prověrky.

Reakce na článek o CRAB v Euru

11.12.2018
V pravděpodobně žertovné rubrice týdeníku Euro „Odposlech“ se objevily nepravdivé informace o Centrálním registru administrativních budov (CRAB).