Úterý, 7. dubna 2020

Reakce na nepřesnosti

Reakce na primátora Hřiba ohledně využití areálu Karlínských kasáren

21.03.2020
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) uvádí na pravou míru vyjádření primátora Zdeňka Hřiba ohledně využití areálu Karlínských kasáren v době vyhlášeného nouzového stavu.

Reakce na nepochopení redaktora časopisu Komora

05.03.2020
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) uvádí na pravou míru informace v článku časopisu Komora týkající se informačních systémů ÚZSVM.

ÚZSVM záchranu bývalé věznice v Uherském Hradišti maximálně urychluje

28.02.2020
Na základě ne zcela přesných informací v článku Aktuálně.cz vedení Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových jasně deklaruje, že rekonstrukce bývalé věznice v Uherském Hradišti je prioritou a udělá vše, aby se celá akce stihla co nejdříve to předpisy a povinné postupy dovolí. Vedení ÚZSVM považuje výroky ředitele Územního pracoviště ÚZSVM Brno Mgr. Popelky za velice nešťastné.

Informace o Karlínských kasárnách

27.02.2020
ÚZSVM zveřejňuje odpovědi zaslané redaktorovi Deníku N ohledně Karlínských kasáren a dalších nemovitostí v Praze.

K nepravdivým informacím v Otázkách Václava Moravce

10.02.2020
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových reaguje na nepřesné a nepravdivé informace, které zazněly v pořadu Otázky Václava Moravce 9. února 2020.

Reakce na zavádějící tvrzení představitelů hlavního města Prahy

31.01.2020
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) uvádí na pravou míru zavádějící vyjádření představitelů hlavního města Prahy ke směnám nemovitostí mezi státem a hlavním městem Prahou a k administrativnímu komplexu, která se objevila v několika článcích.

ÚZSVM k dalším lživým informacím Seznam Zpráv

29.01.2020
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) se znovu důrazně ohrazuje proti lživým informacím redaktora Vojtěcha Blažka na serveru Seznam Zprávy ohledně IT systémů. Článek obsahuje celou řadu nepravdivých a manipulativních informací, přestože správné informace redaktor obdržel. Současně důležité informace redaktor zcela zamlčel.

Další lživé informace Jaromíra Soukupa o IT

23.01.2020
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových se znovu ohrazuje proti dalším lživým a manipulativním tvrzením Jaromíra Soukupa o IT systémech ÚZSVM, která zazněla v pořadu Moje zprávy na TV Barrandov. ÚZSVM ani tentokrát nedostal prostor pro vyjádření.

Reakce na nepravdivou informaci na Hlídači státu

22.01.2020
ÚZSVM reaguje na nepravdivé informace na sociálních sítích.

Nepřesnost v článku „Stát dědí po samotářích psy i koně“

22.01.2020
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových reaguje na nepřesné informace uveřejněné v článku deníku Právo.

Bývalého ministra dopravy nedoporučila ředitelka ÚZSVM

22.01.2020
Reakce na nepravdivé tvrzení na forum24.cz

Nepřesnost v článku o převodu zvonice v Mukařově u Lovečkovic

21.01.2020
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových reaguje na nepřesnou informaci uveřejněnou v článku Litoměřického deníku.

Reakce na primátora Hřiba ohledně směny majetku

20.01.2020
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových uvádí na pravou míru vyjádření primátora Zdeňka Hřiba týkající se směny nemovitostí potřebných pro hlavní město Prahu za nemovitosti potřebné pro stát.

ÚZSVM od roku 2015 proaktivně řeší likvidované státní podniky

13.01.2020
Doplňujeme článek serveru hlidacipes.org ohledně likvidovaných státních podniků.

Nepřesnost v článku o bytových domech v Písnici

27.11.2019
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových reaguje na nepřesné informace uveřejněné v článku nasregion.cz.

Upřesnění zavádějících informací Seznam Zpráv – Lichtenštejnsko

19.11.2019
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) uvádí na pravou míru zavádějící informace týkající se sporu s katastrálním úřadem ohledně uznatelnosti vkladových listin.

Reakce na nepřesnost ohledně dislokace sídla státních agentur

15.11.2019
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) reaguje na nepřesné informace ohledně dislokace sídla státních agentur CzechInvest, CzechTrade a CzechTourism, které zazněly v rozhovoru pro ČTK.

Reakce na názory Jana Kasla ohledně administrativního komplex na neovlivni.cz

15.11.2019
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových na celou řadu nepřesných informací již dříve reagoval, bohužel se však objevují i nadále. Proto upřesňujeme informace z rozhovoru Jana Kasla pro neovlivni.cz.

Reakce na nepravdivé informace o IT systémech

11.11.2019
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) znovu reaguje na nepravdivé informace ohledně IT systémů, které šíří společnost Kverulant.

Další nepřesnosti Seznam Zpráv, tentokrát ohledně administrativního komplexu

11.11.2019
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) opět musí reagovat na nepřesné a zavádějící informace v článku Seznam Zpráv ohledně administrativního komplexu, neboť tentokrát ani nedostal prostor k vyjádření.