Čtvrtek, 9. dubna 2020

Stránky úřadu si prohlédl miliontý návštěvník

13.10.2005

Internetové stránky Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) na adrese www.uzsvm.cz přivítaly už miliontého návštěvníka. Webovou prezentaci úřadu si někdo prohlédne každých třiatřicet sekund. Nejčastěji prohlíženou stránkou je stránka http://www.uzsvm.cz/majetek.php nabízející široké veřejnosti ke koupi nemovitý majetek státu, který spravuje ÚZSVM.


Polovina návštěvníků vstupuje na webové stránky ÚZSVM přímo, polovina je přesměrována z jiného webu. Tři čtvrtiny návštěvníků jsou z České republiky. Zahraničí nejvíce zastupují návštěvníci z USA, Německa, Austrálie, Belgie či Rakouska. Své zájemce si stránky našly také ve vzdálených zemích, například v Indii, Malajsii, Peru či Japonsku.


Návštěvnost webové prezentace dlouhodobě roste. Za minulé čtvrtletí se zvýšil počet zhlédnutých stránek o více než deset procent. Narůstá také počet pravidelných uživatelů, za poslední tři měsíce je jejich o pětinu více. Děkujeme všem, kteří internetové stránky zhlédli. I v budoucnu zde připravíme aktuální zprávy z činnosti ÚZSVM, důležité kontakty, nabídky k prodeji státního majetku a další zajímavé informace.