Středa, 27. května 2020

říjen

Pelhřimovští myslivci se dočkali. Koupili pozemek pod svým sídlem

23.10.2013
Pelhřimov (5plus2.cz) - Pelhřimovští myslivci jsou konečně ve svém. Od Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových totiž koupili pozemek pod domem, ve kterém už celé sdružení několik let sídlí. Stálo je to skoro 200 tisíc korun.

Pelhřimovští myslivci koupili pozemek pod svým sídlem

15.10.2013
Pelhřimov (Pelhřimovský deník) – Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) prodal Okresnímu mysliveckému spolku v Pelhřimově pozemek pod budovou, v níž nyní toto sdružení sídlí.

Praha 13 otvírá novou mateřskou školu

04.10.2013
Praha (novinky.cz) - V pátek 4. října v 9.30 bude za účasti starosty Prahy 13 Davida Vodrážky a dalších členů vedení městské části slavnostně otevřena nová mateřská škola v Husníkově ulici v Nových Butovicích.

Traplice dostaly pozemky za téměř milion korun

04.10.2013
TRAPLICE (5plus2.cz) – Obci Traplice už patří pozemky, na nichž se nachází základní škola. Celkem jedenáct pozemků na ni převedl hradišťský odbor Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových, informoval Robert Hurt z úřadu.

Bez povolení nemohli opravit ani plot. Teď už je vše jinak

02.10.2013
Traplice (Slovácký deník) – Pozemky areálu základní školy v hodnotě necelého milionu korun se po necelých dvou letech nekonečných jednání a vyřizování dostaly 1. října s definitivní platností z rukou státu do vlastnictví obce Traplice. Podle slov starosty této malé vesnice na úpatí Chřibů Milana Rozuma tak konečně skončilo období, kdy škola musela mít na každou opravu speciální povolení.