Pátek, 24. února 2017

odbor Odloučené pracoviště Šumperk

Odbor Odloučené pracoviště kompletně zajišťuje v rámci své územní působnosti v okresech Šumperk a Jeseník:

  • správu, hospodaření a nakládání s majetkem státu podle § 9, 10 a 11 zákona č. 219/2000 Sb., o majetku České republiky a jejím vystupování v právních vztazích, ve znění pozdějších předpisů;
  • úkoly vyplývající pro Úřad z  příslušných ustanovení zákona č. 279/2003 Sb., o výkonu zajištění majetku a věcí v trestním řízení a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů;
  • činnost hospodářské správy.


Adresa:
M. R. Štefánika 20
787 01 Šumperk
Ředitel:
Ing. Libor Gonsior
Tel.: 583 481 121
E-mail: libor.gonsior@uzsvm.cz
Životopis: CV_prof_Gonsior.pdf

Kontakt

Z činnosti odboru Odloučeného pracoviště Šumperk

ÚZSVM prodal TJ Sokol budovu v obci Ostružná

13.01.2017

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Jeseníku prodal Tělocvičné jednotě Sokol Olomouc pozemek v obci Ostružná za 123 tisíc korun. Pozemek je částečně zastavěn stavbou, která je ve vlastnictví TJ Sokol a nachází se v oblasti, která je užívána převážně k rekreaci a provozování letních a zimních sportovních aktivit.

ÚZSVM prodal obci Stará Červená Voda pozemek za 14 tisíc korun

10.01.2017

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Šumperku prodal obci Stará Červená Voda lesní pozemek za 14 tisíc korun. Lesy ČR o tento majetek neprojevily zájem, jelikož se nachází v zastavěném území obce. Pozemek navazuje na pozemky ve vlastnictví obce a pozemky ve vlastnictví TJ Sokol Stará Červená Voda a bude sloužit k rozšíření stávajícího sportoviště jak pro širokou veřejnost tak pro základní a mateřskou školu, které se nacházejí v jeho blízkosti.

ÚZSVM prodal zahrádky u bytových domů v Kobylé nad Vidnavkou

14.12.2016

Regionální pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Jeseníku prodalo ve výběrových řízeních 8 zahrádek v obci Kobylá nad Vidnavkou za celkovou částku 91 250 Kč.

další aktuality

Referáty: