Pátek, 24. března 2017

odbor Odloučené pracoviště Šumperk

Odbor Odloučené pracoviště kompletně zajišťuje v rámci své územní působnosti v okresech Šumperk a Jeseník:

  • správu, hospodaření a nakládání s majetkem státu podle § 9, 10 a 11 zákona č. 219/2000 Sb., o majetku České republiky a jejím vystupování v právních vztazích, ve znění pozdějších předpisů;
  • úkoly vyplývající pro Úřad z  příslušných ustanovení zákona č. 279/2003 Sb., o výkonu zajištění majetku a věcí v trestním řízení a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů;
  • činnost hospodářské správy.


Adresa:
M. R. Štefánika 20
787 01 Šumperk
Ředitel:
Ing. Libor Gonsior
Tel.: 583 481 121
E-mail: libor.gonsior@uzsvm.cz
Životopis: CV_prof_Gonsior.pdf

Kontakt

Z činnosti odboru Odloučeného pracoviště Šumperk

ÚZSVM prodal pozemek v Bludově u Šumperku za 333 tisíc korun

03.03.2017

Šumperské pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) prodalo ve výběrovém řízení s následnou aukcí pozemek v katastrálním území Bludov za 333 tisíc korun.

ÚZSVM převzal v Šumperku nepotřebný majetek Hasičského záchranného sboru

02.03.2017

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Šumperku převzal na základě ustanovení zákona o majetku státu nepotřebný majetek od Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje. Podle uvedeného ustanovení zákona mají organizační složky státu povinnost nabídnout ÚZSVM svůj nepotřebný majetek.

ÚZSVM prodal TJ Sokol budovu v obci Ostružná

13.01.2017

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Jeseníku prodal Tělocvičné jednotě Sokol Olomouc pozemek v obci Ostružná za 123 tisíc korun. Pozemek je částečně zastavěn stavbou, která je ve vlastnictví TJ Sokol a nachází se v oblasti, která je užívána převážně k rekreaci a provozování letních a zimních sportovních aktivit.

další aktuality

Referáty: