Pátek, 23. února 2018

Nabídka majetku státu

 
Upozornění:
 
Naše potvrzovací e-maily při registraci do aukcí jsou e-mailovými schránkami na doménách @centrum.cz, @atlas.cz, @volny.cz vyhodnocovány jako spam, který se Vám nedostane ani do nevyžádané pošty
Jediným možným řešením v současné době je využití jiné e-mailové schránky, než jsou výše uvedené. Tuto situaci řešíme, bohužel provozovatelem e-mailových schránek je soukromý subjekt a my nejsme schopni zaručit, kdy a zda bude problém odstraněn. Děkujeme za pochopení a za způsobené nepříjemnosti, které nevznikly na naší straně, se omlouváme.
 
 
 
Do aplikace Nabídka majetku státu vstoupíte kliknutím na obrázek. 
NMS.png
Vážení,
 
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (dále jen "Úřad") spustil novou aplikaci „Nabídka majetku státu“ (dále též „NMS“). Na rozdíl od dřívějšího systému „Nabídky SI“ podporuje aplikace nejen nabídky pro státní instituce, ale také nabídky nepotřebného majetku státu veřejnosti formou elektronické aukce.
 
Prodej majetku prostřednictvím elektronických aukcí (možnost zatím pouze pro Úřad) je zcela nová forma realizace, která výrazně posiluje transparentnost, veřejnou kontrolu a zásadně omezuje korupci.
 
Oproti původní aplikaci Nabídky SI proběhly pro zástupce SI v aplikaci NMS některé nezbytné změny související s novou funkcionalitou. Snažili jsme se vytvořit aplikaci, která bude intuitivní a uživatelsky přívětivá.
 
Aplikaci naleznete na adrese www.nabidkamajetku.cz
 
Veškerou uživatelskou dokumentaci naleznete zde.
 
 
Uživatelskou podporu k aplikaci NMS můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu.
Pro veřejnost: nabidkamajetku@uzsvm.cz
Pro státní instituce: podporanabidkysi@uzsvm.cz