Úterý, 31. března 2020

odbor Odloučené pracoviště Svitavy

Odbor Odloučené pracoviště kompletně zajišťuje v rámci své územní působnosti v okrese Svitavy:

  • správu, hospodaření a nakládání s majetkem státu podle § 9, 10 a 11 zákona č. 219/2000 Sb., o majetku České republiky a jejím vystupování v právních vztazích, ve znění pozdějších předpisů;
  • úkoly vyplývající pro Úřad z  příslušných ustanovení zákona č. 279/2003 Sb., o výkonu zajištění majetku a věcí v trestním řízení a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů;
  • činnost hospodářské správy.


Adresa:
Milady Horákové 366/6
568 02 Svitavy
Ředitel:
Mgr. Petr Hála
Tel.: 461 352 511
E-mail: petr.hala@uzsvm.cz
Životopis: CV_prof_Hála.pdf

Kontakt

Z činnosti odboru Odloučeného pracoviště Svitavy

ÚZSVM ve Svitavách zajistil nový domov pro dalšího pejska z kauzy Mladějov na Moravě

23.03.2020

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) ve Svitavách pomohl zajistit ve spolupráci s pracovníky útulku „Zelené Vendolí nový domov pro tříletou fenku křížence, která byla odebrána původním majitelům z kauzy Mladějov na Moravě. Zde si ji našla nová majitelka z Oldřiše a nyní již tráví společné chvíle.

ÚZSVM ve Svitavách řešil propadnuté věci z trestné činnosti krádeže cigaret

20.03.2020

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) ve Svitavách řešil případ propadnutí věcí z trestné činnosti. Trojice recidivistů se dopouštěla vloupání do prodejen v oblasti od severní Moravy až po východní Čechy, kde je ve svitavském okrese zajistila Policie České republiky. Zloději se při krádežích zaměřili především na cigarety, neboť ty se daly rychle zpeněžit.

ÚZSVM zdarma převedl Pardubickému kraji dva pozemky

10.03.2020

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) ve Svitavách bezúplatně převedl dva pozemky pod silnicí II. třídy Pardubickému kraji. Pozemky jsou o celkové výměře 342 m2 a nacházejí se v katastrálním území Osík.

další aktuality