O starožitnou likérovou soupravu byl nečekaný zájem

02. 12. 2022
ÚZSVM v Praze získal z odúmrti skleněnou likérovou soupravu ve tvaru oválného stojanu s víkem, pod kterým se ukrývá karafa a šest skleniček. Ručně malovaná souprava nabízená prostřednictvím elektronické aukce vzbudila mezi kupujícími velký zájem.
Více...

Neúplný kufřík s nářadím našel nového majitele

02. 12. 2022
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Litoměřicích převzal soudní úschovu. V té byl zelený plastový kufr na ruční nářadí s neúplným obsahem. Ten se i s obsahem podařilo prostřednictvím elektronického aukčního systému zpeněžit.
Více...

Malý pozemek u rybníka poskytne v budoucnu spoustu radosti

02. 12. 2022
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Českých Budějovicích prodal malý pozemek u břeku rybníka Dehtář. Noví vlastníci ho budou využívat nejen jako příjezdovou komunikaci, ale i pro své společné odpočinkové aktivity.
Více...

Jihočeské obce získaly pozemky pro rozšíření jejich komunikací

02. 12. 2022
Obce Zvíkovské Podhradí a Miloňovice získaly od ÚZSVM pozemky pro rozšíření a úpravy jejich místních komunikací.
Více...

ÚZSVM dohledal vlastnictví u podílu na třech polních pozemcích

02. 12. 2022
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových ve Strakonicích úspěšně vyřešil majetkoprávní vztahy u tří pozemků na Blatensku, kde podíly na nich vlastnil muž zemřelý v roce 1968.
Více...

Cyklostezka z Boskovic je o krok blíž k realizaci

02. 12. 2022
ÚZSVM ve Vyškově převedl městu Boskovice pozemek potřebný pro výstavbu plánované cyklostezky mezi Boskovicemi a Svitávkou. Tím město zajistí bezpečnější pohyb cyklistům, kteří pro své cesty dosud využívají rychlostní komunikaci 1/150.
Více...

ÚZSVM převedl zdarma kraji 18 parcel

02. 12. 2022
Pardubický ÚZSVM bezúplatně převedl 18 pozemků pod silnicemi v kraji na vlastníky daných komunikací. Naplňuje tak veřejný zájem a pomáhá zajišťovat efektivní údržbu silnic.
Více...

Pozemek u Klatov se v aukci prodal za 2,5 mil. Kč

02. 12. 2022
Klatovský ÚZSVM prodal v elektronické aukci pozemek, který je součástí zastavitelné plochy. Pozemek leží na kraji města a nový majitel za něj zaplatil 2 500 000 korun.
Více...

ÚZSVM uznal vydržené vlastnické právo

02. 12. 2022
Osobě, která se více než 10 let starala o pozemky, o kterých se domnívala, že jí patří, uznal novojičínský ÚZSVM vydržené právo.
Více...

ÚZSVM prodal ve třech aukcích tři parcely

02. 12. 2022
Ve třech jednotlivých aukcích prodával šumperský ÚZSVM dvě parcely v Oskavě a jednu v Jindřichově. Zejména o pozemek v Motskově byl velký zájem. Za prodeje přibylo do státní kasy 186 800 korun.
Více...

ÚZSVM úspěšně dohledává neznámé vlastníky

02. 12. 2022
Údržba silnic Královéhradeckého kraje požádala v souvislosti s rekonstrukcí silnice ÚZSVM o dohledání nedostatečně identifikovaných vlastníků nemovitostí, které potřebuje k záboru.
Více...

ÚZSVM nechal odstranit nebezpečné stromy

02. 12. 2022
Čtyři topoly ve špatném stavu, které byly v těsné blízkosti dětského hřiště a odpočinkových laviček v Bohdanovicích, nechal opavský ÚZSVM pokácet. Dřevo bude nabízeno v aukci.
Více...

Komplex v Lažínkách se prodal v elektronické aukci

02. 12. 2022
ÚZSVM v Jihlavě prodal v elektronické aukci komplex pěti budov a šesti parcel. Ty připadly do majetku státu v rámci vypořádání dědictví.
Více...

Zájemci v aukci bojovali o rozlehlý pozemek

02. 12. 2022
Prodej rozsáhlého pozemku, na který v aukci teplického ÚZSVM reagovali zájemci 60 příhozy, přinesl státu 2,7 milionu korun. Před vyhlášením aukce proběhlo pátrání po vlastnických právech.
Více...

Hostouň se postupně stala vlastníkem celého areálu čističky

01. 12. 2022
Domažlický ÚZSVM převedl bezúplatně na Hostouň tři pozemky v areálu čističky odpadních vod. Šlo poslední plochy, které město v areálu nevlastnilo.
Více...
Došlo k chybě. Aplikace nemusí reagovat do znovu načtení. 🗙
Načítám...
Nelze se připojit. Klikněte pro pokus o připojení:
Připojení bylo odmítnuto.