Reakce na další lži společnosti Kverulant

26.03.2021
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových se znovu důrazně ohrazuje proti zcela lživé zprávě společnosti Kverulant z 26. 3. 2021.
Více...

ÚZSVM k opakovaným nepravdivým informacím společnosti Kverulant

17.03.2021
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) se opět důrazně ohrazuje proti opakovaným zcela nepravdivým a manipulativním informacím spolku Kverulant ohledně Centrálního registru administrativních budov (CRAB).
Více...

ÚZSVM k pozemkům v Židenicích

08.03.2021
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) se důrazně distancuje od zavádějících a nepravdivých informací na sociálních sítích ohledně prodeje pozemků v brněnských Židenicích.
Více...

Reakce na článek Hospodářských novin ohledně smluv na úklid

25.02.2021
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) reaguje na nepřesné informace ohledně smlouvy se společností Sky & Facility s.r.o.
Více...

Reakce na další lživé informace Kverulanta

23.02.2021
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) se znovu důrazně ohrazuje proti lživým informacím spolku Kverulant ohledně Centrálního registru administrativních budov (CRAB).
Více...

Upřesnění k přípravě prodeje koupaliště Stírka v Praze

29.01.2021
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) reaguje na vyjádření zástupců Městské části Praha 8 zveřejněné na webových stránkách městské části ohledně plánovaného prodeje areálu koupaliště Stírka.
Více...

Reakce ÚZSVM na nepravdivé informace o IT systémech

20.01.2021
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) reaguje na nepravdivé informace zveřejněné v poněkud nesrozumitelném článku Parlamentních listů, které se týkají Centrálního registru administrativních budov (CRAB) a Informačního systému majetku státu (ISMS).
Více...

Vyjádření ÚZSVM k twitterovým příspěvkům Seznam Zpráv

14.01.2021
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových reaguje na „žertovné“ twitterové příspěvky ohledně údajného očkování zaměstnanců.
Více...

Upřesnění k článku o zámku Veleslavín

12.01.2021
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových upřesňuje článek o zámku Veleslavín na webu Hlidacipes.org.
Více...

Reakce ÚZSVM na článek ohledně administrativního komplexu v Praze

02.01.2021
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) reaguje na článek Seznam Zpráv ohledně administrativního komplexu v Praze.
Více...

Reakce ÚZSVM na komentář k prodeji nepotřebného státního majetku

23.11.2020
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) se ohrazuje proti vyjádření „právního experta Nadačního fondu proti korupci“ k prodeji nepotřebného státního majetku.
Více...

Vyjádření ÚZSVM k areálu bývalé záložní nemocnice v Hředlích u Berouna

13.11.2020
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) zaznamenal zprávu šířící se po internetu, která obsahuje zcela nepravdivé informace o areálu bývalé záložní nemocnice v Hředlích u Berouna. ÚZSVM proto informace uvádí na pravou míru.
Více...

Vyjádření ÚZSVM k mostu pod přehradou Lipno

03.11.2020
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) reaguje na reportáž jihočeské Regionální televize ke stavu mostu pod Lipenskou hrází, v níž ÚZSVM bohužel nedostal prostor pro vyjádření.
Více...

Reakce na vyjádření místostarosty Prahy 8 k bohnickému hřbitovu

24.09.2020
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) reaguje na údajné vyjádření místostarosty Prahy 8 Jiřího Vítka v článku zpravodajského portálu NášREGION.cz, který se týká doposud neuskutečněného převodu areálu bohnického ústavního hřbitova.
Více...

Reakce ÚZSVM na komentář na Neovlivni.cz ohledně umístění státních institucí

18.09.2020
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) se umístěním státních institucí v celé České republice dlouhodobě zabývá. Jedním z důležitých faktorů, které přitom vyhodnocuje, je existence volné kancelářské plochy v jednotlivých městech.
Více...
Došlo k chybě. Aplikace nemusí reagovat do znovu načtení. 🗙
Načítám...
Nelze se připojit. Klikněte pro pokus o připojení:
Připojení bylo odmítnuto.