Vyjádření ÚZSVM k prodeji bytu v Brně-Lesná

30.07.2020
Vyjádření ÚZSVM k článku na webu www.novinky.cz ohledně prodeje bytu v Brně-Lesná.
Více...

ÚZSVM k dalším nepravdivým informacím společnosti Kverulant

16.07.2020
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) se znovu důrazně ohrazuje proti opakujícím se nepravdivým a manipulativním informacím společnosti Kverulant ohledně Centrálního registru administrativních budov (CRAB).
Více...

ÚZSVM k prodeji majetku pravomocně propadlého státu

13.07.2020
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) vždy musí respektovat a respektuje pravomocná rozhodnutí soudů a účinnou legislativu. Tak tomu bylo i v případě pravomocně propadlého majetku v „justiční“ kauze v Ústeckém kraji. Státu pravomocně propadl pozemek v Ústí nad Labem – Střekově a polovina rodinného domu na Litoměřicku.
Více...

ÚZSVM k účasti obcí v elektronických aukcích

03.07.2020
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) reaguje na vyjádření místostarosty Litoměřic Karla Krejzy v deníku Právo týkajícího se účasti města v elektronické aukci na prodej pozemku.
Více...

Reakce na nepřesné informace o administrativním komplexu v Praze

01.07.2020
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) reaguje na nepřesné informace týkající se administrativního komplexu v Praze, které zazněly v reportáži TV Nova.
Více...

ÚZSVM k převodu nemovitostí Policie ČR v Praze

29.06.2020
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) upřesňuje informace týkající se údajného převodu a prodeje lukrativních nemovitostí v majetku Policie ČR v Praze zveřejněné v článku deníku E15.
Více...

Reakce na nepravdivé informace ohledně oceňování směňovaných nemovitostí

17.06.2020
Informace, která se objevila na Aktuálně.cz ("K téhle změně skutečně musí dojít, protože při minulých směnách přišla Praha o desítky milionů korun," vysvětluje Hřib), není pravdivá.
Více...

Reakce na další nepravdivé informace společnosti Kverulant

10.06.2020
Organizace Kverulant znovu zveřejnila zcela nepravdivé informace o Centrálním registru administrativních budov (CRAB), proto přinášíme další reakci. Níže jsou pak odkazy na předcházející reakce na naprosté lži organizace Kverulant, které stále opakuje.
Více...

Informace ke směnám majetku mezi státem a hlavním městem Prahou

05.06.2020
Reakce na informace v Pražském deníku z 3. června.
Více...

Reakce na tvrzení Prázdných domů ke Karlínským kasárnám

03.06.2020
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) uvádí na pravou míru vyjádření Prázdných domů ke Karlínským kasárnám.
Více...

Převod pozemků na Povodí Labe byl bezúplatný

04.05.2020
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) upřesňuje článek pardubické mutace Mladé fronty Dnes.
Více...

ÚZSVM k žalobám ohledně recyklačních poplatků u solárních panelů

08.04.2020
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových upřesňuje informace týkající se sporů ohledně recyklačních poplatků u solárních panelů.
Více...

Reakce na primátora Hřiba ohledně využití areálu Karlínských kasáren

21.03.2020
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) uvádí na pravou míru vyjádření primátora Zdeňka Hřiba ohledně využití areálu Karlínských kasáren v době vyhlášeného nouzového stavu.
Více...

Reakce na nepochopení redaktora časopisu Komora

05.03.2020
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) uvádí na pravou míru informace v článku časopisu Komora týkající se informačních systémů ÚZSVM.
Více...

ÚZSVM záchranu bývalé věznice v Uherském Hradišti maximálně urychluje

28.02.2020
Na základě ne zcela přesných informací v článku Aktuálně.cz vedení Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových jasně deklaruje, že rekonstrukce bývalé věznice v Uherském Hradišti je prioritou a udělá vše, aby se celá akce stihla co nejdříve to předpisy a povinné postupy dovolí. Vedení ÚZSVM považuje výroky ředitele Územního pracoviště ÚZSVM Brno Mgr. Popelky za velice nešťastné.
Více...
Došlo k chybě. Aplikace nemusí reagovat do znovu načtení. 🗙
Načítám...
Nelze se připojit. Klikněte pro pokus o připojení:
Připojení bylo odmítnuto.